Soukromá chata s bazénem a terasou
 

   Houbaření   

V okolí chaty jsou hluboké lesy plné hub.
Lesy v našem okolí jsou jako stvořené pro houbaření. Jsou domovem pro širokou škálu druhů hub, od těch běžnějších, jako jsou suchohřiby nebo lišky, až po ty vzácnější a cennější, jako je třeba hřib dubový. Procházka lesem ve vhodné roční době, obzvláště na podzim, kdy je vlhko a houby rostou v hojnosti, může být jako pokladová hledačka.

Každé houbaření v okolních lesích tak nabízí dobrodružství a vzrušení z objevování. Je to zároveň příležitost naučit se něco nového, protože houby jsou nejen chutné, ale také velmi zajímavé organismy. S každou návštěvou lesa se může člověk dozvědět něco nového o tom, jak houby různých druhů vypadají, kde rostou, jaké mají vlastnosti a jak je lépe rozpoznávat.

Dobrou zprávou je, že houbaření je snadno dostupné pro každého. Stačí se vybavit košíkem, nožíkem na houby a vhodným oblečením. 


 
Budeme se na vás těšit v chatě vhodné pro 5 osob. Na soukromém pozemku najdete vlastní bazén, krytou terasu s grilem, a to nejdůležitější, úplné soukromí. Celý pozemek budete mít pouze pro sebe. V chatě najdete klimatizaci, televizi, obývací pokoj s gaučem a mnoho dalšího. Můžete si zahrát některou z našich stolních her a nebo v zimních měsících zatopit krbem a užít si tak romantiku se sklenkou vína.
 
Jiří Hejda
Stádlec ev.č. 21
Stádlec 391 62
telefon 
e-mail 
+420 730 826 247
info@chatavikinka.cz