Soukromá chata s bazénem a terasou
 

   Rybaření   

Zarybařit si můžete v řece Lužnice, která leží 300m od chaty.

Nedaleko chaty protéká řeka Lužnice, která patří do revíru číslo: 421034 (info po kliknutí)

Mapa revíru zde


Kontakt na místní organizaci Tábor:

Webové stránky: rybari-tabor.cz

Telefon: 739 479 837


Jednou z nejoblíbenějších aktivit naší chaty, kromě relaxačního posezení a obdivování nádherné přírody, je rybaření. Řeka Lužnice je skutečným rájem pro rybáře, díky své bohaté populaci různých druhů ryb. Zde můžete strávit hodiny pod širým nebem, s prutem v ruce, sledovat jak slunce pomalu zapadá za horizont a čekat na ten vzrušující okamžik, kdy ryba skočí na váš návnadu.


A kde je lepší místo na rybaření než těsně u historického Stádleckého mostu? Tento ikonický most je jedním z nejstarších a nejkrásnějších mostů v České republice. Jeho kamenné pilíře a dřevěné trámy dodávají okolí charakter a půvab. Rybaření u tohoto mostu je zkrátka nezapomenutelný zážitek, jakým je spojení historie, krásné přírody a klidného rybaření.


Ať už jste zkušený rybář, nebo jen začínáte, u naší chaty najdete vše, co potřebujete pro dokonalý rybářský den. Můžete si tady vychutnat klid a ticho, zatímco se soustředíte na svůj rybářský úlovek. Každou minutu strávenou na břehu řeky Lužnice si zamilujete a budete se těšit na další návštěvu. Dovolte nám tedy vřele Vás pozvat a strávit pár dní na místě, které zaručeně odmění Vaši návštěvu klidem, krásou a možná i nějakou tou velkou rybou. 
Budeme se na vás těšit v chatě vhodné pro 5 osob. Na soukromém pozemku najdete vlastní bazén, krytou terasu s grilem, a to nejdůležitější, úplné soukromí. Celý pozemek budete mít pouze pro sebe. V chatě najdete klimatizaci, televizi, obývací pokoj s gaučem a mnoho dalšího. Můžete si zahrát některou z našich stolních her a nebo v zimních měsících zatopit krbem a užít si tak romantiku se sklenkou vína.
 
Jiří Hejda
Stádlec ev.č. 21
Stádlec 391 62
telefon 
e-mail 
+420 730 826 247
info@chatavikinka.cz