Soukromá chata s bazénem a terasou
 

   Grilování   

K dispozici máte velkou zastřešenou terasu, kde si můžete opéct vše, na co budete mít chuť.
Grilování na terase je činnost, kterou většina z nás miluje, představuje únik z každodenní reality a propojení s přírodou. Není to jen o přípravě jídla, je to o celkovém zážitku, který nám poskytuje místo setkávání a sdílení s rodinou a přáteli. 

Tato terasa, o které mluvíme, je navržena tak, aby poskytovala tu nejlepší atmosféru pro grilování. Je vybavena základní kuchyňskou linkou.  Můžete zde nalézt vše, co potřebujete pro grilování jako je podpalovač, třísky, dřevo...

Ale tato terasa není jenom o grilování a jídle. Je také navržena tak, aby poskytovala příjemné posezení. Je zde dostatek prostoru pro všechny ubytované osoby. K dispozici jsou pohodlná křesla a stůl.

Unikátní prvek této terasy jsou zabudované reproduktory. To znamená, že během grilování a posezení můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. Reproduktory jsou strategicky umístěny tak, aby zvuk pokryl celou terasu, ale nebyl příliš hlasitý, aby rušil rozhovory. 

Takže, ať už chcete uspořádat večírek na grilování nebo jen chcete strávit klidný večer s rodinou, tato terasa vám poskytne vše, co potřebujete. Je to místo, kde se můžete cítit pohodlně a užívat si skvělou atmosféru. Jednoduše řečeno, je to místo, kde se z grilování stává nezapomenutelný zážitek.


 
Budeme se na vás těšit v chatě vhodné pro 5 osob. Na soukromém pozemku najdete vlastní bazén, krytou terasu s grilem, a to nejdůležitější, úplné soukromí. Celý pozemek budete mít pouze pro sebe. V chatě najdete klimatizaci, televizi, obývací pokoj s gaučem a mnoho dalšího. Můžete si zahrát některou z našich stolních her a nebo v zimních měsících zatopit krbem a užít si tak romantiku se sklenkou vína.
 
Jiří Hejda
Stádlec ev.č. 21
Stádlec 391 62
telefon 
e-mail 
+420 730 826 247
info@chatavikinka.cz