Soukromá chata s bazénem a terasou
 


Lidé o nás napsali


Vše perfektní. Jen škoda, že ještě není hotové dětské hřiště. Nic nám tu nechybělo. Mohu jen doporučit!
Míša s rodinou
hodnocení 100%

Zdroj: E-chalupy.cz
Krásná chata kde je opravdový klid a kolem nádherná příroda. Spousty společenských her u kterých jsme se opravdu nenudili. Prckovi se asi nejvíc líbil dětský koutek s magnetickou tabulí. Díky zastřešené terase jsme mohli grilovat i když bylo venku sychravo. Majitelé nám vyšli ze vším vstříc. Děkujeme za skvělý pobyt. Můžeme jen doporučit! Určitě se na chatu moc rádi ještě vrátíme.
Vašákovi s rodinou
hodnocení 100%

Zdroj: E-chalupy.cz
Krásná chalupa. Dobře vybavená. Dobrá komunikace s majitelem.
Alena Nekardová
hodnocení 100%

Zdroj: E-chalupy.cz
Naprostá spokojenost
Zuzana Janusová
hodnocení 100%

Zdroj: E-chalupy.cz
Chata byla krásně nachystaná, uklizená, dokonce i vytopená (nastupovali jsme v chladném deštivém období). Našli jsme vše, co jsme potřebovali. Majitelé velmi příjemní. Lokalita je ráj pro rybáře, Lužnice pár set metrů pod chalupu. Pobyt jsme si užili, vřele doporučujeme.
Hana s rodinou
hodnocení 10 z 10

Zdroj: Booking.com
Pěkně vybavená chata na polosamotě, s bazénem, grilem, krbem, opravdu velkým výběrem společenských her a krytým venkovním posezením. Posezení venku super, jen jednu výtku by jsme měli, blízko je silnice a z posezení je přímo na ni vidět, kdyby se tam dal plot, nebo vysázeli stromky či keře, nemělo by to chybu. Ale jinak se nám tu líbilo, zůstali by jsme déle, než jen jeden víkend. Jestli to vyjde, ještě se určitě někdy vrátíme.
Monika s rodinou
hodnocení 4,5 z 5

Zdroj: Mapy.cz
Chatu Vikinka jsme si vybrali pro víkendový pobyt s přáteli a byli jsme nadmíru spokojeni. Při cestě na chatu jsme trochu zabloudili ve Stádleci, ale Pan Jiří nás pohotově nasměroval, v neděli dokonce vyhověl s prodloužením checkoutu. Chata i její okolí nás pohltila, určitě ne naposledy. Díky !
Václav s přáteli
hodnocení 5 z 5

Zdroj: Airbnb
Pěkné ubytování, poskytující maximální soukromí. Taková klasická chata po rekonstrukci. Bezkontaktní předání klíčů nám maximálně vyhovovalo. Klimatizaci jsme nepotřebovali, jen nás překvapilo, že je pouze dole, nikoli v ložnicích v patře, ale možná tam studený vzduch také doproudí. Chválím odpuzovače hmyzu k dispozici, my sice vždy vozíme vlastní pro případ, ale tenhle nadstandard lze jen kvitovat. Je třeba počítat s hodně strmým schodištěm, pokud má někdo maličké děti (to bych se trochu bála) nebo mu schody nedělají dobře. Dovolenkovou pohodu doplňuje parádní pergola s krbem, takže i když nám pršelo, stále jsme mohli trávit čas venku (třeba u hraní deskovek, kterých je v chatě hodně, takže jsme se nenudili). Suma sumárum pohodový pobyt přímo uprostřed přírody, kde srnky dávají dobrou noc. Pár drobností k vylepšení, které by se našly, se jistě ještě doladí za provozu.

Jednolůžkové postele trochu vržou, děti (teenageři) se občas navzájem budily, když se v noci převaovaly.
Martina
hodnocení 9 z 10

Zdroj: Booking.com
Budeme se na vás těšit v chatě vhodné pro 5 osob. Na soukromém pozemku najdete vlastní bazén, krytou terasu s grilem, a to nejdůležitější, úplné soukromí. Celý pozemek budete mít pouze pro sebe. V chatě najdete klimatizaci, televizi, obývací pokoj s gaučem a mnoho dalšího. Můžete si zahrát některou z našich stolních her a nebo v zimních měsících zatopit krbem a užít si tak romantiku se sklenkou vína.
 
Jiří Hejda
Stádlec ev.č. 21
Stádlec 391 62
telefon 
e-mail 
+420 730 826 247
info@chatavikinka.cz